19-01-2017

Zgłoś udział w konkursie i wygraj wyjazd do Brukseli!

Dnia 8 marca 2017 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się
Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej

pod honorowym patronatem

·       Pana Stanisława Ożoga
– Posła do Parlamentu Europejskiego,

·       Pana dr. hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz
– Dziekana Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Organizatorem Konkursu jest Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”,
działające przy Katedrze Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Konkurs skierowany jest do studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej:

Ø  I roku, studia II stopnia, stacjonarne, kierunek Zarządzanie,

Ø  III roku, studia I stopnia, stacjonarne, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne, specjalność: Bezpieczeństwo Ekonomiczne,

Ø  członków Studenckiego Koła Naukowego „Eurointegracja”.

Tematyka Konkursu związana jest z integracją europejską, ze szczególnym uwzględnieniem: idei Roberta Schumana, polityki spójności, finansów unijnych
oraz kwestii bezpieczeństwa energetycznego UE.

Nagrodą główną w Konkursie jest wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli
w maju 2017 r., ufundowana ze środków pana Stanisława Ożoga – Posła do Parlamentu Europejskiego dla czterech studentów, którzy zdobędą największą ilość punktów.

Zgłoszenia wysyłać można do 5 marca 2017 r. na adres eurointegracja.skn@wp.pl
Regulamin oraz więcej informacji na stronie: www.eurointegracja.prz.edu.pl