12-03-2017

Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej

W dniu 8 marca 2017 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbył się Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej pod patronatem honorowym Pana Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga i Dziekana Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz. Konkurs odbył się dzięki współpracy Studenckiego Koła Naukowego "Eurointegracja" działającego przy Katedrze Ekonomii Wydziału Zarządzania PRz z Panem dr inż. Mieczysławem Janowskim, który był przewodniczącym Jury i inicjatorem Konkursu. W komisji zasiedli również adiunkci z Katedry Ekonomii Pani dr Marzena Hajduk- Stelmachowicz i dr Mariusz Ruszel. Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne oraz zarządzanie musieli rozwiązać test, dzięki któremu wyłoniono zwycięzców. Główną nagrodę w postaci wyjazdu do Parlamentu Europejskiego w Brukseli zdobyli studenci: Paweł Bąk, Szymon Borowiec, Jakub Prugar, Radosław Wilusz.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego.