06-11-2016

Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Unii Europejskiej – 25 listopada 2016 r.

Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza zaprasza do uczestnictwa w konferencji naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne Polski i Unii Europejskiej”, która odbędzie się 25 listopada 2016 r. w Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II (Al. Racławickie 14, Lublin). Konferencja organizowana jest przez Katedrę Stosunków Międzynarodowych KUL i Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Fundacją Rozwoju KUL oraz Instytutem Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza. Jej celem jest próba odpowiedzi na pytania dotyczące różnych problemów bezpieczeństwa energetycznego Polski i Unii Europejskiej. Udział w konferencji naukowej potwierdzili przedstawiciele różnych ośrodków naukowych tj. Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Rzeszowska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Konferencja została objęta patronatem medialnym: Radia Lublin, Gazety Codziennej „Nowiny” oraz portali BiznesAlert.pl, WysokieNapiecie.pl, Nowiny24.pl, GospodarkaPodkarpacka.pl.

BEZPŁATNY UDZIAŁ W KONFERENCJI NAUKOWEJ

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko wraz z afiliacją na adres: energy@prz.edu.pl w terminie do 18 listopada br.

CALL OF POSTERS – bezpłatne zgłoszenia

Doktorantów, absolwentów szkół wyższych oraz studentów oraz przedstawicieli kół naukowych zapraszamy do zgłoszenia posteru (plakatu) do sesji posterowej, która odbędzie się w ramach konferencji naukowej. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie tematu posteru wraz z abstraktem w terminie do 9 listopada 2016 r. na adres mailowy: energy@prz.edu.pl

Deklaracja dostępności | Polityka prywatności